Іван Гецко: «Це буде бійня»

Динамо Київ 15 Травня, 14:37
Екс-гравець збірної України поділився своїми думками стосовно фінального матчу Кубка України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем».

«Цей фінал буде добротньою бійнею на полі, в хорошому сенсі слова, - пророкує переможець першого Кубка України-1992 у складі «Чорноморця» Іван Гецко. - За рівнем футболістів, якістю гри «Шахтар» виглядає краще, кияни навряд чи можуть на рівних протистояти «гірникам». Але чому мені б хотілося перемоги «Динамо»? Це, можливо, дозволить працювати Реброву без приставки в.о., додасть упевненість команді і з наступного сезону вона буде виглядати повноцінною силою в боротьбі з «Шахтарем». Якщо Київ запропонує надшвидкість і максимальну самовіддачу, накриватиме «гірників» на їх половині, то може розраховувати на позитивний результат. Але я впевнений, що Луческу зробить так, щоб Київ відразу пішов вперед, і спробує здивувати своїми контратаками. З того, що зараз награє Ребров, не думаю, що «Динамо» закриється в штрафний - буде грати в атакуючий футбол. Але Луческу - досвідчений вовк, який у таких зустрічах знає, як себе вести. Ребров же початківець, але іноді саме такий новачок може сколихнути торсиду і піднести сюрприз. Не виключаю, що буде нічия і все вирішиться в серії пенальті. Головне питання - чи витримає «Динамо» високий темп, необхідний у грі з «Шахтарем». І ще, дуже важливо, щоб судді не наламали дров. А то в останніх турах вони частенько приймали невірні рішення». У «Шахтаря» через травму не зіграє Ракицький. У киян незрозуміла ситуація з Гусєвим. Вчора шанси Олега зіграти оцінювали як 50 на 50.