Анатолій Дем'яненко в інтерв'ю висловив свою думку, що гравці «Динамо» будуть боротися не тільки за трофеї, а й за тренера Реброва
«Четверте місце ніяк не може відповідати амбіціям «Динамо», а тому цей негатив треба хоч якось перекрити перемогою в Кубку України. В останніх матчах у грі киян з'явилася впевненість, до того ж це фінал і зробити ривок, щоб завоювати трофей, команді цілком під силу. І «Шахтар» буде хорошим подразником, а психологія в таких випадках важливий чинник. Ймовірно, футболісти десь будуть і боротися за Сергія Реброва», - цитує Дем'яненка сайт