Едуардо: Важко виграти і чемпіонат, і Кубок

Динамо Київ 15 Травня, 20:12
Нападник «оранжево-чорних» - про поєдинок з «Динамо».

- Сьогодні команди демонстрували відкритий футбол. Все тому, що суперники добре знають один одного?

- Це звичайнісіньке «класико». Правда, футбол був дуже відкритим. Гра була далеко не легкою. І ми боролися, як могли. Добре, що нам вдалося забити.



- Щоб збити атакуючий ритм «Шахтаря», динамівці при рахунку 2:1 намагалися використовувати дрібний фол, тягнули час...

- Ні, з нами це не пройшло. Ми занадто добре знаємо. Завжди так, не тільки з «Динамо». Будь-яка команда, яка веде в рахунку, намагається тягнути час. Але це футбол. Хочу привітати киян із завоюванням Кубка. Ну а ми будемо дивитися вперед.



- Матч вилився в боротьбу характерів?

- Повністю згоден. В «класико» завжди так відбувається. Думаю, сьогодні вболівальники побачили красивий футбол. Ми намагалися викладатися по максимуму. Але важко виграти і чемпіонат, і Кубок. Зараз потрібно забути про цей матч і радіти перемозі в чемпіонаті, тому що це теж дуже важливо.