Післяматчеве інтерв`ю Мірчі Луческу

Динамо Київ 15 Травня, 20:20
Головний тренер донецього «Шахтаря» після програного фінального матчу Кубку України проти київського «Динамо» поділився своїми враженнями від гри.

Головний тренер донецього «Шахтаря» Мірча Луческу після програного фінального матчу Кубку України проти київського «Динамо» поділився своїми враженнями від гри.

«Ми програли, а «Динамо» Київ заслужило на привітання сьогодні. Але мені хотілося іншого фіналу - щоб було свято, щоб був повний стадіон. На жаль, не вийшло.

Напевно, «Динамо» за п`ять років набрало стільки бажання, що сьогодні вони показали це на полі, показали, що хотіли цього набагато більше, ніж ми. Особливо в першому таймі «динамівці» провели свою гру з дуже великим об`ємом.

Ми припустилися певних помилок по організації гри, особливо тоді, коли пропускали голи. Але якщо казати, що в першому таймі «Динамо» мало перевагу, то в другому таймі перевага була у нас. На жаль, в другому таймі гра дуже часто переривалася, не було цілісності. Думаю, що і симуляція була зі сторони «Динамо» - вони такими методами намагалися зберегти рахунок, який був на табло. Після того, як ми забили гол, кожні дві хвилини переривалася гра і ми більше чекали відновлення гри, ніж саму гру.



Але це ніякою мірою не говорить, що «Динамо» гірше грало - я хочу відзначити їх перший тайм і те, що Ребров розпочав з такої перемоги.



Чемпіонат підходить до завершення, ми трохи розслабилися вже. До того ж, сьогодні не було на полі Тайсона та Ілсіньйо, які в такій грі змогли б нам допомогти та бути лідерами на полі. На другий тайм вийшла зовсім інша команда. Після того, як ми забили гол, нам не давали грати - гравці «Динамо» дуже часто падали на поле. Вважаю, що крім травми Срни, все інше було симуляцією», -

сказав Луческу в ефірі каналу «Футбол 1»