- Стиль гри «Динамо» Сергія Реброва змінився?
- Думаю, ні. Просто сталося так, що ми пропустили два м'ячі в першому таймі. Але друга половина вийшла зовсім іншою. Ми могли і перемогти.
- Емоції зашкалювали. Це заважало «Шахтарю» показати свій футбол?
- Зовсім ні. Незважаючи на програш, ми добре попрацювали. І після перерви навіть змогли забити. Шкода, що за першим м'ячем не пішов другий. Думаю, в цілому поєдинок видався цікавим.
- У другому таймі «Шахтар» заволодів перевагою за рахунок більш швидких переміщень гравців без м'яча?
- Так, це правда. У другому таймі ми вже не мали права на помилку. Ми почали атакувати, забили. Хочу привітати всю команду за те, що змогли показати характер.
Алекс Тейшейра: «Незважаючи на програш, ми добре попрацювали»
Півзахисник «Шахтаря» поділився думкою про фінальний матч Кубка України.