Олександр Шовковський: «Трофей заслужено їде до Києва»

Динамо Київ 15 Травня, 21:35
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський поділився емоціями після тріумфу своєї команди у фіналі Кубка України, тримаючи в руках трофей.

- Проведення фіналу Кубка України при вболівальниках - найбільше досягнення, якщо говорити про підготовку до матчу. Хочеться подякувати всім, хто прийшов сьогодні підтримати команди, незважаючи на погані розмови про ситуацію в країні напередодні гри.

У зв'язку з цим хочу привітати всіх наших уболівальників із завоюванням цього кубка . Кубок їде до Києва!

(Цілує трофей)

.

А відповідаючи на передматчеві заяви деяких гравців «Шахтаря» ... У кінцівці гри було видно, що їм не все одно, як і на якому полі програвати.

- Що для вас означає цей кубок на тлі невдалого сезону?

- Сезон вже закінчився, ми проаналізуємо його результати і роботу, яку виконали. Але Кубок України ми завоювали по праву, так як були сильнішими у фіналі і перевершували нашого суперника. Трофей заслужено їде до Києва!