Луческу: «Вітаю «Динамо», вони чекали п`ять років, щоб виграти трофей!»

Динамо Київ 15 Травня, 22:04
Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу відповів на запитання журналістів у післяматчевій прес-конференції.

- У першому таймі перевага повністю була на боці динамівців і вони забили два голи. У другому таймі в більшості випадків ми володіли ініціативою. На жаль, після того, як ми забили гол, гри практично не було: були одні симуляції, постійно переривалася гра, при кожному зіткненні лежало дві людини, скрізь по всьому полю лежали гравці, і гра переривалася мінімум на дві-три хвилини. Наприкінці вийшло, що тільки один травмований був - це був Срна, який не плакав, а просто напросто пішов з поля травмований. Зараз він у лікарні. Всі інші - були симуляції. Другий тайм, на жаль, не грали вже.

Вітаю «Динамо», вони чекали п'ять років, щоб виграти трофей! Вони це заслужили сьогодні.

На жаль, атмосфера була не фіналу Кубка України. Краще б було жеребкування якесь і грали б або на Донбас арені, або в Києві на Олімпійському. Атмосфера фіналу Кубка України, на жаль, не вийшла. Хоча ще раз підкреслю, вболівальники показали, що знають як правильно вести себе і як підтримувати свою команду. Тому в першу чергу оплески заслуговують вболівальники за те, як вони підтримували і як вболівали за обидві команди.

Поведінка гравців обох команд також не відповідала фіналу Кубка України. І «Шахтар», і «Динамо» - гравці наприкінці більш розбиралися, ніж грали.

Хотілося б привітати Реброва. Шкода, що ми не виграли, але Ребров молодий початківець-тренер і дебютував, вигравши Кубок України.

- Як вам навколофутбольна атмосфера в Полтаві, враховуючи те, що за півтора дня стало відомо, що тут буде фінал Кубка?

- Атмосфера була далека від фіналу Кубка України, раніше фінал Кубка завжди проводився при повному аншлагу, при повному стадіоні. І вболівальники Полтави не відчули, що таке фінал Кубка, не запам'ятали. З організацією все було нормально, ніяких проблем не було. Сподіваюся що і після гри проблем не буде.