- Я за добу знав, що не буду грати, але хотілося приїхати, підтримати команду. Всі розуміють, який це важливий матч. Ми давно не вигравали у «Шахтаря», але кожна тенденція має властивість колись закінчуватися. І я думаю, що сьогодні хлопці зроблять все для того, щоб виграти і завоювати цей Кубок
(інтерв`ю записувалось перед матчем - ред.)
. «Динамо» не може стільки нічого не показувати, пора вже щось виграти, -цитує Олега Гусєва сайт «Динамо від Шурика»
.