Святослав Сирота: «Вболівальники «Динамо» можуть вдихнути на повні груди і сказати – «Динамо» повернулося»

Динамо Київ 16 Травня, 04:32
Колишній голкіпер київського «Динамо» Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився враженнями від вчорашнього фінального матчу Кубку України.

Колишній голкіпер київського «Динамо» Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі

Facebook

поділився враженнями від вчорашнього фінального матчу Кубку України.

«Ну що? Результат не вгадав - ставив на 1-0 на користь «Динамо», а вийшло 2-1. В принципі, нормально.

Але крім того, я був упевнений, що ініціативою буде володіти «Шахтар», але Ребров виявився ще кращим, ніж я думав!

В принципі, Ребров переграв Луческу повністю. Хоча в кінцівці матчу «Шахтар» трохи і пручався, але футбол рік тому або навіть півроку назад і, або навіть півтора місяці тому і зараз - небо і земля.І зараз вболівальники «Динамо» можуть вдихнути на повні груди і сказати – «Динамо» повернулося!

PS. Я говорив, що Реборов залишиться. А ніхто не вірив мені.

Якщо завтра Суркіс скаже про будь-які переговори з якимось тренером, то в Україні його взагалі ніхто не зрозуміє. Але я впевнений, що нічого такого не буде. Суркіс вже зробив вибір і він мені подобається!

Браво «Динамо»!.