В інтерв'ю виданню «gazeta.ua» колишній форвард донецького «Шахтаря» прокоментував гру обох команд у фіналі Кубку України.
– У першому таймі кубкового фіналу на полі не було «Шахтаря». Замість нього грала команда-катастрофа.Своїм ставленням нинішнє покоління донеччан наплювало на звання кубкової команди, яке традиційно закріпилося за «Шахтарем».
Не пригадую матчу, коли б за увесь перший тайм команда жодного разу не вдарила по воротах. Частина виконавців – П'ятов, Кучер, Тейшейра взагалі невідомо що робили на полі. Їх просто не було. У другому таймі гірники повернулися в гру. З'явився пресинг, швидкості.
Натомість пропало київське «Динамо». За великим рахунком обидва колективи навряд чи занесуть нинішню гру собі в актив. «Динамо» грало 15 останніх хвилин першого тайму. У другому більше симулювало ніж боролося на полі. «Шахтар» теж пограв у футбол 15 перших хвилин другого тайму.
Чи можна говорити про втрату мотивації гірників?
- Навряд. Перед матчем Рінат Леонідович казав, що перемога в Кубку зараз важливіша. Однак настрій, з яким вийшли помаранчево-чорні на цю гру вказував, що вони продовжують святкувати чемпіонство. Це не дивина, бо з «Баварією» після виграшу титулу сталося те саме. Натомість динамівці були заряджені на перемогу. Без Кубка вони б у Київ не поїхали. Цей заряд відчувався у всіх: від запасних до президента. Цього року вперше в історії українського футболу кияни залишилися без медалей. Програш Кубка став би для них катастрофою. Хто б що не казав, а для гірників ситуація такою не була.
Ребров реанімував «Динамо»?
- Здається, після гри президент киян сказав, що під емоціями не вирішуватиме подальшу долю наставника. Так, динамівці загалом зіграли краще за гірників і заслужено перемогли. Але їхня гра була далекою від ідеалу. За винятком відрізку в 15 хвилин наприкінці першої половини зустрічі. Час на роздуми для Ігоря Михайловича залишається. Зрештою є ще остання гра із «Зорею», після якої він і ухвалюватиме рішення про нового чи старого наставника.