Дьємерсі Мбокані: «Знайшли рівновагу завдяки Сергію Реброву і Раулю Ріанчо». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Травня, 07:32
Форвард київського «Динамо» прокоментував перемогу над донецьким «Шахтарем».

- Протягом останніх місяців ми виграємо. Завдяки Сергію Реброву і Раулю Ріанчо ми знайшли рівновагу між захистом і атакою, проводимо хороші матчі. Чи важкий трофей? Так, але ми добре займаємося в тренажерному залі. І найголовніше - це сьогоднішня перемога, яка додасть нам впевненості.

- «Динамо» грамотно діяло при стандартах ...

- Так, дійсно. Ми весь тиждень з Раулем і Ребровим відпрацьовували стандартні положення - завдяки цьому і забили.

- А які відчуття після настільки довгоочікуваної перемоги над «Шахтарем»?

- У футболі таке трапляється. Так, ми двічі програли Донецьку в чемпіонаті. Але сьогодні ми були мотивовані як ніколи - показали все, що могли, виграли цей кубок.

- Наприкінці матчу футболісти почали з'ясовувати стосунки...

- Так буває. Кінець матчу, ми виграємо, порушили правила на Вукоєвичі - пристрасті загострилися між двома сторонами.