Люди вважають, що проведення турніру з'їдає мільярди з бюджету.
Бразилію охопили масові акції протесту. Збірна цієї країни частіше інших вигравала Чемпіонат світу. Однак, місцеві жителі не хочуть, щоб він проходив на їх території. Про це повідомляють Коментарі.
Активісти вважають, що турнір з'їдає цілі мільярди з кишень платників податків. У Сан-Паулу люди провели марш протесту і палили шини.
Зазначимо, що в рамках підготовки до турніру в Бразилії було побудовано 12 найновіших стадіонів. Передбачається, що третина з них залишиться просто непотрібною Бразилії по закінченню турніру.