На фіналі Кубка України обійшлося без заворушень

Динамо Київ 16 Травня, 10:14
Футбольний матч у Полтаві між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» за Кубок України завершився спокійно.

Футбольний матч у Полтаві між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» за Кубок України завершився спокійно.

Ніяких заворушень у місті після матчу не було, повідомили РІА Новини в прес-службі головного управління МВС України в Полтавській області в п'ятницю вранці.

«Все закінчилося спокійно. Ніяких заворушень не було», - повідомив представник прес-служби. Найближчим часом у Полтаві повинні пройти ще кілька футбольних матчів, у зв'язку з цим правоохоронці працюють у посиленому режимі до 29 травня.