Чудова вистава вболівальників «Легії» у матчі проти «Вісли».
Красиве шоу фанатів перед стартовим свистком, додало родзинки й так «смачному» матчу між польськими грандами. І такі дії ультрас надихнули домашню команду на не менш красиву гру. Господарі повеселилися у матчі на славу, розгромивши «Віслу» з рахунком 5:0.