Олександр Алієв поділився планами на майбутнє, враховуючи, виліт «Анжи», де він зараз виступає, до нижчого дивізіону.
«Я не буду нікого обманювати і скажу чесно, я поки не прийняв ще жодного рішення. Скоро буде розмова з керівництвом клубу і з моїм агентом. Якщо все буде нормально, то я не хочу покидати цю команду. Мені тут дуже приємно і комфортно.
Я дуже вдячний нашим уболівальникам за те, що вони нас завжди підтримували, і хочу вибачитися перед ними і від свого імені та від імені всієї команди. Дійсно, команда з таким складом і з такими футболістами не заслуговує вильоту з прем'єр-ліги», - заявив Алієв.