- Була рівна боротьба. «Динамо» сьогодні виграло - і я можу їх з цим привітати.
- Футболісти «Динамо» грамотно тягнули час, провокували нас. Чесно кажучи, я не можу зрозуміти, як наші досвідчені футболісти ведуться на такі провокації.
- Звичайно, гра з глядачами - це плюс. Футбол - це гра для глядачів. І коли граєш при порожніх трибунах, то це дуже схоже на звичайне тренування. А так глядачі підтримували - молодці, -
цитує футболіста «Террикон».