Дванадцять футболістів «Динамо» виграли свій перший трофей в клубі

Динамо Київ 16 Травня, 10:42
Вчорашня перемога «Динамо» у фіналі Кубка України дозволила цілому ряду футболістів завоювати свій перший трофей у складі нашої команди.

Дьємерсі Мбокані, Євген Макаренко, Андрій Цуріков, Владислав Калтвінцев, Юнес Беланда, Джермейн Ленс, Александар Драговіч, Євген Селін, Роман Безус, Домагой Віда, Мігел Велозу і Сергій Сидорчук - всі ці футболісти раніше не вигравали з «Динамо» офіційних трофеїв, задовольняючись лише перемогами в неофіційних турнірах.

Відзначимо, що в цей список також можна включити француза Бенуа Тремулінаса і бразильця Дуду, що грали в Кубку України, але взимку залишили «Динамо». Поки не ясно, чи дістанеться і їм медаль за перемогу в турнірі.