«Таврію» покинули ще двоє футболістів

Футбол України 16 Травня, 10:44
Хорватський півзахисник сімферопольської «Таврії» Марін Любічіч, а також його одноклубник македонський захисник Бобан Грнчаров покинули кримську команду. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Хорватський півзахисник сімферопольської «Таврії» Марін Любічіч ( на фото зліва), а також його одноклубник македонський захисник Бобан Грнчаров покинули кримську команду. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Таким чином, кількість гравців, які залишили «Таврію» за останні два місяці, досягла десяти осіб. Раніше з кримського півострова поїхали: капітан команди Сергій Назаренко, півзахисники Густаф Свенссон, Максим Калиниченко, Давид Каяду, захисник Нуну Пінту, форвард Лучан Бурдужан, а також воротарі Сергій Погорілий, та Дамір Кахріман.