Вболівальники «Динамо» зустріли команду в Києві

Динамо Київ 16 Травня, 13:09
Глибокої ночі динамівці Києва – переможці Кубка України сезону 2013/14, – привезли до столиці України завойований у матчі з «Шахтарем» почесний трофей.

В аеропорту команду Сергія Реброва зустрічали вірні вболівальники. Як це було, дивіться в ексклюзивному відеорепортажі.