Привітання керівництву, гравцям, тренерському штабу та вболівальникам футбольного клубу «Динамо» (Київ)

Динамо Київ 16 Травня, 16:05
Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов привітав керівництво, гравців, тренерський штаб та вболівальників футбольного клубу «Динамо» (Київ) із здобуттям Кубка України з футболу сезону 2013/14

Футбольному клубу «Динамо» (Київ)

Шановні друзі!

Щиро вітаю керівництво, гравців, тренерський штаб та вболівальників футбольного клубу «Динамо» (Київ) із здобуттям Кубка України з футболу сезону 2013/14.

Команда продемонструвала прекрасну гру, високу майстерність, завзяту спортивну боротьбу і заслужено завоювала національний трофей.

Бажаю усім «динамівцям» міцного здоров’я, щастя та нових спортивних звершень на українській та європейській аренах!

Олександр ТУРЧИНОВ