«
По-друге, хочеться розповісти що буде з футболками, які ми забрали у деяких футболістів після матчу.
Всі футболки (їх - 7. 5 - забрали під сектором, 1 - віддала олдова людина з Capitals, коли дізналася, куди ми передамо футболки, 1 - взяли вже в роздягальні) ми передамо в одну з військових частин, яка знаходиться в одному з «непростих» регіонів України. Люди дуже їх чекають.
Також президент нашого клубу віддав нам свою медаль, її подальшу долю ми вирішимо пізніше. Скоріш за все на однїй з найближчих наших вечірок SS-party ми її продамо на благодійному аукціоні.
Всіх з перемогою!!!», - відзвітували ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК