Артем Франков: «Успіху Реброву!»

Динамо Київ 16 Травня, 20:19
Головний редактор журналу «Футбол», на свої конференції на matchday.com.ua поділився своїми враженнями від фіналу Кубка України.

Головний редактор журналу «Футбол», на свої конференції на matchday.com.ua поділився своїми враженнями від фіналу Кубка України.

«Коли ти перемагаєш, то просто святкуєш перемогу, не думаючи про такі розумні речі, як «сезон в цілому», антирекорди та ін. Хлопці просто відзначали перемогу в Кубку України, та ще й над «Шахтарем». Скучили без трофеїв. А вже ми з вами попрацюємо, щоб у них не наступило запаморочення від успіхів. Але не через п'ять хвилин після фінального свистка, а хоча б на наступний ранок)))» -

написав Франков

«Гру можна і потрібно критикувати - наприклад, на початку другого тайму, але в цілому відчуття диявольськи позитивне. Успіху Реброву!»

Про Гармаша:

«Напевно, накопичилося))) Ну що робити - такий він чоловік! Але хороший тренер вміє направляти подібну енергію в правильне русло» - завершив Артем.