«Ясно, що з кубка, напевно, хтось випив. Я не стежив за ними. Вони самі професіонали, знають, що можна, а що не можна.» -
цитує Реброва Террікон
«Після гри мені прийшло 70 SMS. Після донецького «Металурга» (програли 1:2 - Ред.) - жодної. Радий, що зараз приніс якимось людям радість» -
завершив Сергій Станіславович.