Сергій Ребров: «Після фіналу отримав 70 SMS»

Динамо Київ 16 Травня, 21:37
В ефірі телеканалу «Футбол 1» Сергій Ребров прокоментував те, що відбувалось після матчу.

«Ясно, що з кубка, напевно, хтось випив. Я не стежив за ними. Вони самі професіонали, знають, що можна, а що не можна.» -

цитує Реброва Террікон





«Після гри мені прийшло 70 SMS. Після донецького «Металурга» (програли 1:2 - Ред.) - жодної. Радий, що зараз приніс якимось людям радість» -

завершив Сергій Станіславович.