Арешт рахунків був початий після того, як Господарський суд м. Києва прийняв рішення про стягнення з НСК «Олімпійський» боргу перед ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» у розмірі більше 30 млн. гривень. Дана сума є боргом за виконані роботи з будівництва та реконструкції НСК «Олімпійський» під час підготовки до проведення фінальної частини Євро -2012.
Сумну ситуацію з непогашеними боргами стадіону пов'язують недофінансуванням та закінченням терміну дії Державної цільової програми з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Скасування концертних заходів, проведення футбольних матчів без глядачів на трибунах, пов'язані з суспільно-політичною ситуацією в країні, поставила під загрозу існування стадіону-гіганта.
Таким чином, господарська діяльність найбільшої державної спортивної арени країни ризикує бути фактично зупинена.