На НСК «Олімпійський» буде організована фан-зона до ЧС-2014

Динамо Київ 17 Травня, 10:10
Національний спорткомплекс «Олімпійський» стане на час проведення чемпіонату світу- 2014 в Бразилії фан-зоною для футбольних уболівальників.

Національний спорткомплекс «Олімпійський» стане на час проведення Чемпіонату світу-2014 в Бразилії фан-зоною для футбольних уболівальників.

Про це ukrinform.ua повідомив генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак:

«З 12 червня по 13 липня в чаші НСК «Олімпійський» на великих екранах будуть транслюватися матчі чемпіонату світу в Бразилії. Фан-зона буде розрахована на кілька тисяч чоловік. Вхід буде безкоштовним, а атмосфера буде нітрохи не гірше, ніж під час Євро-2012. Всі, хто відвідає фан-зону зможуть придбати і пиво, і ковбаски, і, звичайно ж, пригоститися борщем».

20-й чемпіонат світу з футболу ФІФА відбудеться в Бразилії з 12 червня по 13 липня. Матч-відкриття пройде в Сан-Паулу, а фінал - на стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро.