Захисник «Говерли» Володимир Єзерський в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» повідомив, що збирається закінчувати кар'єру професійного гравця.
Захисник «Говерли» Володимир Єзерський в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» повідомив, що збирається закінчувати кар'єру професійного гравця.
«
Зараз я футболіст «Говерли», але з певних причин не граю. В'ячеслав Грозний поки більше довіряє іншим гравцям. З ужгородським клубом у мене контракт діє до літа. Думаю, це мій останній контракт професійного футболіста. Сподіваюся, що тренер і керівництво дадуть мені можливість попрощатися з уболівальниками на полі. Хотілося б зіграти свою останню гру. А далі... Я люблю свою справу і футбол, і хочу продовжити кар'єру саме у футболі», - повідомив Єзерський
.
Зазначимо, що за свою тривалу кар'єру Володимир Єзерський відіграв за низку клубів Прем'єр-ліги: «Карпати» (1998-1999), «Динамо» (1999-2000), «Дніпро» (2001-2007), «Шахтар» (2008-2009), «Зоря» (2010-2011), «Таврія» (2012-2013), «Говерла» (2014).