Трофей Кубка України чекає на вболівальників!

Динамо Київ 17 Травня, 12:22
За сім років «Динамо» знову виграло Кубок України й привезло красивий позолочений трофей на береги Дніпра.

Вперше за останні сім років «Динамо» знову виграло Кубок України й привезло красивий позолочений трофей до берегів Дніпра.

У найближчі вихідні Кубок буде виставлено на загальний огляд.

Кияни та гості нашого міста зможуть подивитися та сфотографувати працею й потом виграний динамівцями Кубок, вага якого складає 19,5 кілограмів.

Чекаємо на вас, дорогі шанувальники футболу, в суботу, 17 травня, на вул. Грушевського, 3, біля пам'ятника Валерію Лобановському, починаючи з 14:00.

У неділю, 18 травня, на НСК «Олімпійський» трофей буде виставлений біля входу до клубного магазину ФК «Динамо» з 15:00 до 16:45.