Збірна України прийме Нігер на стадіоні «Динамо»

Динамо Київ 17 Травня, 12:42
Збірна України проведе товариський матч зі збірною Нігер в Києві.

Товариський матч між національними збірними України та Нігеру, який призначено 22 травня, пройде на київському стадіоні «Динамо» ім. В.В.Лобановського. У разі, якщо африканська команда не прибуде на цей спаринг, запланована двостороння гра, - повідомляє Террикон.

Нагадаємо, головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко викликав сімох динамівців на травневий чотириденний навчально-тренувальний збір.