Джерело: «Ребров стане повноправним головним тренером, але раптом «Динамо» програє «Зорі» 0:5?

Динамо Київ 17 Травня, 14:49
Після перемоги «Динамо» над «Шахтарем» у фіналі Кубка України (2:1) фани заговорили, що пора Ігорю Суркісу забирати приставку «в.о» у Сергія Реброва.

Після перемоги «Динамо» над «Шахтарем» у фіналі Кубка України (2:1) фани заговорили, що пора Ігорю Суркісу забирати приставку «в.о» у Сергія Реброва.

«Думаю, так і буде, Ребров стане повноправним головним тренером, - говорить наше джерело. - Але давайте дочекаємося матчу із «Зорею». У турнірному плані він нічого не вирішує, але раптом, умовно кажучи, команда програє 0:5? Можливо, у Суркіса була попередня домовленість з кимось з інших кандидатів, наприклад, з Бердиєвим. Але, думаю, її ніщо не заважає скасувати. Це футбол. Сторони напевно передбачали і такий варіант».