Артем Франков: «За Реброва каже маса факторів»

Динамо Київ 17 Травня, 21:09
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков відповів на запитання вболівальників у конференції на MatchDay.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков відповів на запитання вболівальників у конференції на MatchDay.

- Ребров «підсолодив гіркоту», привізши до Києва трофей. Чи потрібно пропонувати йому повноцінний контракт?

- Як свого часу Дем'яненко, який взяв та виграв чемпіонат з Кубком... Складна ця справа, погодьтеся. І факторів потрібно врахувати велику хмару, починаючи з того, що зараз не так вже й багато вирішується безпосередньо у футболі. Але - Сергію Станіславовичу моє шанування і щира подяка, а також надія на світле майбутнє!

- Склалося враження, що динамівці скористалися безініціативної грою «Шахтаря». Чи не затьмарить загальна ейфорія від успіху бажання реально проаналізувати матч?

- Питання не тільки в ейфорії. І не стільки в ній! Зараз за Реброва каже маса факторів, і не всі вони розташовуються в «Динамо»... Але все-таки - нехай він отримає свій шанс.

А те, що «Шахтар» не показав... Це класичний кут зору динамівського вболівальника - максималіста за природою, за «неубієнною» своєю природою! Давайте підпустимо трохи більше оптимізму в навколишню дійсність.

- Що це за суперечка між Ребровим і Раулем в кадр потрапила?

- Відверто кажучи, не знаю. Вважаю, якісь емоції, тому що Ребров ще якось свої ховає, а Рауль переживає за «Динамо» цілком явно, як і належить південцю. У будь-якому випадку, наскільки мені відомо, у них цілком успішна зв'язка.