«Динамо» - «Зоря»: метро закривати не будуть

Динамо Київ 18 Травня, 07:43
До уваги вболівальників «Динамо» і гостей НСК «Олімпійський»!

18 травня, в день матчу в рамках 30 туру Чемпіонату України сезону 2013/2014 між київським «Динамо» і луганською «Зорею», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.



З 17:00 на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.



Перед початком гри найближчі до стадіону станції метро закривати не будуть, а по завершенні гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».



Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, в 15:00.