Колишній гравець
київського «Динамо» Ігор Зайцев поділився очікуваннями від сьогоднішнього матчу своєї колишньої команди проти луганської «Зорі».
«Враховуючи, що цей матч для господарів нічого не вирішує, очікую від обох команд хорошого футболу. У четвер «Динамо» виграло Кубок України і, напевно, захоче підкріпити цей трофей видовищною грою в матчі заключного туру чемпіонату.
Ребров вже показав, що він хороший тренер. Переконаний, він зможе налаштувати команду на боротьбу. Якщо так і станеться, то «Зорі» зачепитися за очки буде дуже важко. Хоча на те він і футбол, щоб дарувати нам несподіванки», -
цитує Зайцева UA-Футбол.