Ротань: «Це буде важкий матч»

Футбол України 18 Травня, 10:12
Капітан Дніпра Руслан Ротань дав інтерв'ю перед останнім і вирішальним матчем сезону.

Капітан Дніпра Руслан Ротань дав інтерв'ю перед останнім і вирішальним матчем сезону.

- Руслан, як команда готується до останнього матчу в чемпіонаті?

- Ми всі все прекрасно розуміємо, наскільки важливий для нас цей матч. Це буде важкий матч однозначно. Ми стоїмо перед першим в історії попаданням в кваліфікацію Ліги Чемпіонів. Хлопці це розуміють, хоча природньо, що це дещо тисне, але судячи по тренуванням, у всіх є настрій і бажання показати хорошу гру та добитися другого місця. Цим самим зробимо в Дніпропетровську справжнє свято.

- Те, що уболівальників пустять на трибуни плюс для команди?

- Це дуже важливе рішення. Я вважаю, що у нас у Дніпропетровську все спокійно. І якби вирішили провести матч без глядачів, то просто б покарали б уболівальників. Але футбол без уболівальників це не футбол. Для нас це все одно, що грати на зборах при порожніх трибунах. Тим більше, що цей матч має велике турнірне значення і пройде з великим напруженням, він вирішальний. Не знаю, чи буде стадіон повним, але те, що дуже багато бажаючих на нього піти, я не сумніваюся. Вболівальники, як звичайно, будуть нас активно підтримувати і ми віддамо всі сили для перемоги, -

цитує Ротаня fcdnipro.com.