Генеральний директор «Анж
і»
Магомед Ісаєв повідомив, що махачкалінський клуб дуже хоче, щоб український півзахисник Олександр Алієв залишився в команді, але в той же час він відзначив, що поки стовідсоткової ясності в цьому питанні немає.
«Я можу сказати одне: Саша за ці кілька місяців показав себе в «Анжі» з найкращого боку. Це гравець дуже високого рівня. Ми дуже хотіли б, щоб він залишився в «Анжі». Але поки стовідсоткової ясності в цьому питанні немає», -
цитує
Ісаєв