Володимир Єзерський: «Найбільший штраф отримав за епізод з Бангурою». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 12:13
Відомий футболіст Володимир Єзерський розповів ведучій програми «Моя гра» на каналі «Футбол 1» про свій найбільший штраф в кар’єрі.

Гравець «Говерли» Володимир Єзерський розповів ведучій програми «Моя гра» на каналі «Футбол 1» про свій найбільший штраф в кар’єрі.

- Чимало штрафів я заплатив за свою кар’єру. Можна було б купити хорошу машину десь за 50 тисяч доларів. Найбільший був у «Шахтарі» після фіналу Кубка країни. Мене тоді достатньо суворо покарали після епізоду з Бангурою. Він тоді несправедливо вчинив, і тому я не міг просто так залишити це. І не жалкую про те як вчинив. Але я поставив себе на місце тренера. Розумів, що командою і гравцями потрібно якось керувати. Тому штрафи завжди вважав справедливими.