Останній матч у чемпіонаті Іспанії гарантує для київського «Динамо» місце у груповому етапі ЛЄ.
Нагадаємо, що для того, щоб одразу стартувати з групового етапу, «динамівцям» потрібно було, в першу чергу, виграти Кубок України, що вони і зробили в минулий четвер. Крім цього, було необхідно, щоб здійснилася хоча б одна з двох умов:
«Бенфіка» стає переможцем Ліги Европи-2013/14
«Севілья» у підсумковій турнірній таблиці чемпіонату Іспаніі-2013/14 буде знаходитися не нижче п'ятого місця.
Португальський чемпіон не зміг перемогти у фіналі ЛЄ, чим змусив прихильників «Динамо» трохи похвилюватися. Однак допоміг киянам «Вільярреал»: у завершальному турі чемпіонату Іспанії цей клуб обіграв у гостях «Реал Сосьєдад», завдяки чому «Севілья» залишиться на 5-му місці, незалежно від результату своєї гри проти «Ельче», інформує