Екс-форвард клубу, нині виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо», Сергій Ребров підписав контракт з біло-синіми вже в якості повноцінного наставника.
Як повідомляє football.ua, президент київського клубу Ігор Суркіс провів зустріч з тренером, яка завершилася досягненням домовленостей щодо контракту.
Термін угоди - три роки.
Клуб ставить перед молодим спеціалістом завдання виграти чемпіонат і Кубок країни. За єврокубковим завданням буде додаткова зустріч. Багато чого буде залежати від загальної ситуації в країні і фінансових питань, пов'язаних з майбутнім сезоном.
Після матчу з луганською «Зорею» Реброва представлять як головного тренера українським журналістам.