Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба

Динамо Київ 18 Травня, 16:46
Після матчу «Динамо» - «Зоря» головний тренер луганчан Юрій Вернидуб дав свої комантарі щодо гри та оцінив шанси Сергія Реброва в ролі керманича киян

Після матчу «Динамо» - «Зоря» тренер луганчан Юрій Вернидуб дав свої комантарі щодо гри та оцінив шанси Сергія Реброва в ролі керманича киян.

«По сьогоднішньому матчу коментувати особливо нічого. Ми програли по грі. Вітаю «Динамо» із заслуженою перемогою. Донецький «Металург» та «Ворскла» втратили очки і нам потрібно було просто не програти, щоб посісти шосте місце та потрапити в омріяну Лігу Європи. Але трішки нас не вистачило.

Після гри я подякував хлопцям за сезон - в принципі, команда йшла рівно. До того ж, у Києві не часто комусь вдається виграти у «Динамо».



Дивлячись на гру «Динамо», можна говорити, що хлопці піднялись духом. Знаючи Сергія Реброва як футболіста, я впевнений, що у нього все вийде й на посаді головного тренера, якщо керівництво дасть йому такий шанс. Вірю у нього на всі 120% відсотків. Тому, я бажаю Сергію позбутися приставки В.О. і стати головним тренером. Я не маю права коментувати, що було з «Динамо» у першому колі, але ви бачите, як команда стала грати, коли до керма прийшов Ребров. Видно, що людина змогла підібрати потрібні слова.



Ми хотіли посісти шосте місце за спортивними принципами, але ні в якому разі не бажали донецькому «Металургу» невдач. Навіть не зважаючи на те, що наш чемпіонат втратив «Арсенал», «Таврію» та, можливо, «Севастополь», вважаю змагання у нашій Прем`єр Лізі є сильним. Коли читаєш думки деяких експертів про те, що у вищій лізі повинно бути 12 команд - стає смішно. Україна - достатньо сильна країна, щоб у чемпіонаті виступали 16 команд»