Після матчу «Динамо» - «Зоря» головний тренер киян Сергій Ребров прокоментував гру своєї команди
- Було важко мотивувати хлопців на гру, яка для нас нічого не вирішувала. Особливо після такої гри за Кубок, проти «Шахтаря». Я задоволений тим, що гравці змогли зібратися та забити голи. Ми могли виграти й з більш великим рахунком, але не реалізували моменти, які в нас були. Вважаю, що ми заслужили на цю перемогу.
- Яка ситуація із Відою?
- На жаль, у Віди мікро надрив м`язу. Завтра він летить у Хорватію, в розташування своєї збірної - після діагностування і стане відомо, на скільки він вибув із гри.
- З чим пов`язана відсутність Гусєва, Драговича, Ленса, Мбокані?
- В сьогоднішньому матчі були відсутні деякі гравці основи - їх не було через проблеми зі здоров`ям. Ленс отримав побутову травму, Мбокані останні тури грав на уколах - його мучив біль у голеностопі. Те ж саме і з Драговичем - він особисто попросив мене відпустити його з матчу проти «Зорі» через біль у плечі. До того ж, у нас з`явилася можливість випустити на гру молодих гравців, які сьогодні довели свою спроможність на полі.
Фото: Ілля Губань
Відео: sport.ua