Завершальна зустріч ультрас сезону 13/14. ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 18:05
Ультрас багатьох клубів України запалили піро на Пішохідному мосту в Києві в знак єдності України.

«Ультрас Динамо, Карпат, Ворскли, Чорноморця, Зорі, Металіста, Таврії, Оболоні, ЦСКА, Нафкома, Десни та, мабуть, ще кількох клубів запалили піро в знак єдиної і неподільної України.» -

написали Динамівські ультрас у себе на сторінці у «Вконтакте

».