«Ультрас Динамо, Карпат, Ворскли, Чорноморця, Зорі, Металіста, Таврії, Оболоні, ЦСКА, Нафкома, Десни та, мабуть, ще кількох клубів запалили піро в знак єдиної і неподільної України.» -
написали Динамівські ультрас у себе на сторінці у «Вконтакте
».© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Ультрас Динамо, Карпат, Ворскли, Чорноморця, Зорі, Металіста, Таврії, Оболоні, ЦСКА, Нафкома, Десни та, мабуть, ще кількох клубів запалили піро в знак єдиної і неподільної України.» -
написали Динамівські ультрас у себе на сторінці у «Вконтакте
».