Віктор Вацко: «Я знаю точно, що команда змінилася зсередини»

Динамо Київ 18 Травня, 20:19
Віктор Вацко в програмі «Великий футбол» прокоментував призначення Сергія Реброва на посаду головного тренера «Динамо».

«Можна привітати Сергія Реброва. І я думаю, що він заслужив на цей шанс. Заслугував здобувши кубок, тими результатами яких він досяг в ситуації, коли отримав посаду виконуючого обов'язки. Хочеться побажати, щоб він цим шансом скористався.

Я знаю точно, що команда змінилася зсередини, з'явилася комунікація з тренером. Щодо тренерського штабу, то Ребров із Раулем Ріанчо виглядають як єдине ціле».