Сергій Ребров: «Я задоволений тим, що ми змогли принести людям якусь радість». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 20:23
Сергій Ребров поділився своїми враженнями та емоціями від виграшу Кубку України

Після фінального матчу Кубку України, у якому «Динамо» перемогло «Шахтар» та здобуло трофей, Сергій Ребров поділився з журналістами програми «ПроФутбол» своїми враженнями та емоціями від виграшу.

- Виграли кубок, який дійсно був потрібен і вболівальникам, і гравцям в цей непростий момент. Я задоволений тим, що ми змогли принесли людям якусь радість.

- Про що ви думали, коли вас підкидала команда після перемоги? Це так зворушливо виглядало.



- Напевно, думав, щоб не впустили

(посміхається).

Звичайно, приємно, що ми усі разом змогли домогтися такого результату саме при хорошій грі.



- Андрій Шевченко вам дзвонив з привітаннями?



- Він дзвонив перед грою, ми поговорили - я давно його не чув. А після гри він не додзвонився. Я бачив, що він набирав, але ми не розмовляли.



- А скільки вам дзвінків було, якщо не секрет? Телефон сів, напевно?



- Багато. Повідомлень 80 - такого в мене ніколи не було.



- Навіть, коли ви вигравали щось як футболіст?



- Коли я був футболістом, тоді навіть і смс не було.



- Тобто, ви відчули, що таке тренерська робота?



- Звичайно, коли вона вдала. А от коли програв донецькому «Металургу» - ні одного повідомлення не було. Це теж на собі відчуваєш.



- Ви готові взяти на себе весь сезон?



- Чому б ні. Після матчу з «Шахтарем» була така атмосфера на полі - мені подобається, як до мене ставляться футболісти. Вони вже розуміють, що те, що ми робимо - дійсно важливо і дає нам результат. Подивимося.