Після фінального матчу Кубку України, у якому «Динамо» перемогло «Шахтар» та здобуло трофей, Сергій Ребров поділився з журналістами програми «ПроФутбол» своїми враженнями та емоціями від виграшу.
- Виграли кубок, який дійсно був потрібен і вболівальникам, і гравцям в цей непростий момент. Я задоволений тим, що ми змогли принесли людям якусь радість.
- Про що ви думали, коли вас підкидала команда після перемоги? Це так зворушливо виглядало. (посміхається).
- Напевно, думав, щоб не впустили
- Андрій Шевченко вам дзвонив з привітаннями?
- Він дзвонив перед грою, ми поговорили - я давно його не чув. А після гри він не додзвонився. Я бачив, що він набирав, але ми не розмовляли.
- А скільки вам дзвінків було, якщо не секрет? Телефон сів, напевно?
- Багато. Повідомлень 80 - такого в мене ніколи не було.
- Навіть, коли ви вигравали щось як футболіст?
- Коли я був футболістом, тоді навіть і смс не було.
- Тобто, ви відчули, що таке тренерська робота?
- Звичайно, коли вона вдала. А от коли програв донецькому «Металургу» - ні одного повідомлення не було. Це теж на собі відчуваєш.
- Ви готові взяти на себе весь сезон?
- Чому б ні. Після матчу з «Шахтарем» була така атмосфера на полі - мені подобається, як до мене ставляться футболісти. Вони вже розуміють, що те, що ми робимо - дійсно важливо і дає нам результат. Подивимося.