«Не розумію, чому не розлучилися з Блохіним ще взимку, а дотягли до повної катастрофи.
Складається враження, що поки Олег Володимирович був тренером, він був «поганим поліцейським», добрим був у роздягальні Сергій Ребров. І може бути, це також допомогло абсолютно плавно перейти в те, що у Реброва з першого дня склалася хороша атмосфера.»