«Підписання Реброва - це стратегічно розумно. Я ще 10-ть днів тому сказав, що з ним треба підписувати контракт і не шукати нікого. Він знає англійську мову, молодий, динамівець. Тільки єдине не зрозуміло, Ребров головний чи ні? Бо як показали наші оператори, під час матчу, Рауль «напхав» йому, потім іспанець бігав по доріжках, розповідав кому, куди бігти. І тут питання, хто буде керувати?
Але Реброва я б не на 3 роки підписував, а до грудня. І зараз би висновки не робив. Ігор Суркіс правильно казав, ейфорії бути не повинно. Тому що «Чорноморець» з війни приїхав, так би мовити, Маріуполь взагалі не думав про футбол, з «Зорею» те ж саме. Та й до «Динамо» можна підійти і сказати: «Хлопці, ви не запізно форму набрали? Вже всі у відпустці».