Футболісти «Динамо» розповіли про свого нового головного тренера - Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 18 Травня, 21:59
Ярмоленко, Аруна та Беланда розповіли про відмінність Реброва від Блохіна та за що вони його поважають.

Ярмоленко:

- Він трохи інший, оскільки усі попередні тренери – це стара школа. Що мені найбільше подобається в Станіславовичі – у нього є свої ідеї. Він не зациклюється на тих моментах, які давали результат раніше. Перед кожною грою конкретно розбираємо кожного суперника. Це, напевно, усім футболістам подобається, тому що ми виходимо на поле і знаємо, чого очікувати від суперника.

Аруна:

- Ми підтримуємо Сергія Реброва, бо він був з командою увесь цей час. Він дуже талановитий, хоча молодий і не має досвіду. Я думаю, це не проблема. Зі свого боку ми обіцяємо йому всебічну підтримку йому і дуже поважаємо.

Беланда:

- З Ребровим ми спілкуємось з самого початку, адже завжди більше говориш з помічниками головного тренера. Зараз вже Ребров головний тренер і стане набагато легше працювати з ним та Раулем. Насправді, порівнювати цих тренерів не можна. Сергій Ребров з нової генерації коучів. Він пограв у Європі, тому йому легше зрозуміти нас, європейців, сучасні тенденції футболу. Блохін зовсім інший тренер

- Говорять про те, що ви покинете «Динамо». Кажуть, Туреччина, Франція… Чутки чи насправді є якесь зацікавлення?

- Про це лише говорять. Нині нема жодної пропозиції. Коли я перейшов до «Динамо», я сказав, що хочу виграти чемпіонат України. Я сказав це абсолютно серйозно. Цього року нам не вдалось зробити це, але в мене п’ятирічний контракт з «Динамо» і я хочу тут грати.