Головний тренер Динамо С
е
ргій Ребров розпов
і
в про найближчі плани команди та
про продовження контракту з Шовковським.
«17 червня ми збираємось на медобстеження, 18 летимо на перший збір. Ті, футболісти, які задіяні в збірних, приєднаються до нас дещо пізніше. Інші 19 вилітають на збір в Австрію. Там будуть до 3-го і другий збір до до 23-го числа – до Суперкубку України. Ніхто з футболістів до мене не підходив. Всі в хорошому настрої пішли до відпустки.
Щодо Шовковського, то в нього закінчується контракт. Це питання до Ігоря Михайловича. Це воротар дуже високого рівня, не зважаючи на вік. І для воротаря 39 років – це не проблема».