Андрій Несмачний: «Були футболісти, які не давали нам розслаблятись»

Динамо Київ 19 Травня, 07:32
Колишній гравець київського «Динамо» Андрій Несмачний розповів в ефірі «Профутболу», що, в часи його гри в «Динамо», стимулювало тримати себе в формі.

«Був зовсім інший колектив. Нам платили хороші гроші, просто були футболісти, які не давали нам розслаблятись. Вони могли поставити на місце. Правильно говорить Ігор Михайлович, що кожен молодий футболіст має сам себе налаштовувати».