Найкращий та найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Зорею»

Динамо Київ 19 Травня, 07:34
Уболівальники проголосували за найкращого та найгіршого гравців київського «Динамо» у домашньому матчі 30-го туру УПЛ проти луганської «Зорі» (3:1).

27,01% із них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі Андрія ЯРМОЛЕНКО.

Найгіршим, на їхню думку, був на полі Євген Селін, який отримав лише 0,59 відсотка голосів.