Віктор Чанов: «При Реброві гравці стали розуміти, за який клуб вони грають»

Динамо Київ 19 Травня, 10:26
Відомий воротар київського «Динамо» прокоментував призначення Сергія Реброва на посаду головного тренера «біло-синіх».

-

Правильно зробили. Він знає динамівську кухню. Це великий плюс. Варіанти з-за кордону? Бердиєв? До нас вже звідти приходили. І чим це закінчувалося? При Реброві видно: тренер почав працювати з командою. Є настрій, люди стали розуміти, за який клуб вони грають. При Блохіні цього не було, -

цитує Чанова

segodnya.ua

.

- Реброву - 39...

- А в якому віці прийняв «Динамо» Лобановський? А скільки було Віллашу-Боашу, коли він виграв ЛЄ? Не такий вже Ребров і молодий.

- Чи не «з'їдять» його?

- Ні-ні. Він пройшов хорошу школу. Якщо його не «з'їли» як футболіста, то як тренера не «з'їдять» тим паче.