Бойко: «Я б хотів залишитися в «Дніпрі»

Динамо Київ 19 Травня, 14:09
Воротар дніпропетровського «Дніпра» Денис Бойко поспілкувався з журналістом після перемоги його команди над донецьким «Металургом» з рахунком 3-1.

Воротар дніпропетровського «Дніпра» Денис Бойко поспілкувався з журналістом Фаеры.ру

після перемоги його команди над донецьким «Металургом» з рахунком 3-1.

- Денис, підведи короткий підсумок сезону. Йшли на першому місці, але врешті не змогли його уберегті...

- Дуже хороший сезон, провели його на високому рівні. І в Лізі Європи теж непогано виступили. В принципі все добре, боролися за Лігу Чемпіонів до кінця. Не вистачило трохи сил наприкінці, в завершальних матчах. Але все одно, в будь-якому випадку, одну з поставлених завдань ми вирішили - пробилися в кваліфікацію Ліги Чемпіонів. Це вже великий успіх, адже в попередні роки «Дніпро» не міг похвалитися таким успіхом. Хочу привітати всіх уболівальників.

- Якби так, як сьогодні, грали з «Карпатами», «Металістом» і «Чорноморцем», турнірне становище було б іншим?

- Звичайно, у нас були всі шанси, маючи гру в запасі. Чогось не вистачило, складно говорити, чого саме. Десь сил, десь емоцій. Все було в наших руках. Так склалося. На даний момент ми повинні радіти тому, що маємо.

- Що скажеш з приводу свого майбутнього? «Динамо» заявляє про бажання повернути тебе з оренди...

- Це питання більше до мого агента і до президентів клубів. Від мене майже нічого не залежить. На даний момент ніякої ясності в цьому питанні немає.

- А якби слово було за тобою, то яке б рішення ти прийняв? Грати з «Дніпром» в Лізі Чемпіонів, або з «Динамо» в Лізі Європи?

- Я б хотів залишитися в «Дніпрі».